افزونه رایانه وردپرس: Google Drive Embedder

متعلق به: افزونه های WordPress
همچنین را مشاهده کنید: Google Drive ، نقشه های SVG ، ورود به سیستم برنامه های Google

من به دنبال راهی برای ادغام نقشه های SVG در مقالات WordPress هستم.

قالب SVG به راحتی در HTML5 نمایش داده می شود (به "ارائه"). آنچه برای من تفاوت ایجاد می کند این است که فایل SVG ذخیره می شود.

با افزونه وردپرس "SVG پشتیبانی" می توانم نقشه های SVG را به خوبی در مقالات وردپرس خود ادغام کنم ، اما داده ها در وردپرس ذخیره می شوند. -کتابخانه مدیا – یعنی در ارائه دهنده وردپرس. من می خواهم آن را مستقل از ارائه دهنده وردپرس ذخیره کنم. درست مثل من با یک تصویر پیکسلی که در Flickr ذخیره شده است.

در مرحله اول ، من گرافیک SVG خود را در Google Drive ذخیره می کنم. مهم این است که از [حسابهایGoogle من برای این کار استفاده می کنم.

در مرحله دوم می خواهم نقشه SVG ذخیره شده در Google Drive را در مقاله WordPress ادغام کنم. افزونه وردپرس "Google Drive Embedder" را نصب کردم. سپس ، هنگام ویرایش هر مقاله وردپرس ، یک دکمه در نوار بالا "افزودن پرونده Google" (در ردیف: افزودن رسانه ، افزودن نوار لغزنده ، یوتیوب ، افزودن پرونده Google ، Flicks ، افزودن فرم تماس) ظاهر می شود: 19659002]  افزونه وردپرس

هنگامی که من روی این دکمه کلیک می کنم ، دیالوگ ای باز می شود که از من می خواهد با یک حساب Google وارد شوید (شناسایی) .
این امر مستلزم نصب افزونه WordPress "ورود به سیستم Google Apps" نیز می باشد.
اگر افزونه "ورود به سیستم Google Apps" به طور کامل شرح داده نشده باشد ، پیام خطایی "لطفا ابتدا افزونه ورود به برنامه های Google را نصب کنید و پیکربندی کنید" در صورت وجود نصب شده ، به شرح زیر است:

 افزونه وردپرس: Google Drive Embedder

ما روی این لینک کلیک می کنیم و با همان حساب Google مانند Google برای Google Drive وارد می شویم. پرونده SVG را برای رفتن بارگذاری کنید درایو گوگل. سپس "پرونده های اخیر" (دقیقاً دقیقاً ، هیچ کس نمی داند) در Google Drive ما نشان داده شده است:

 WordPress Google Drive Embedder

با نسخه رایگان افزونه "Google Drive من نمی توانم Embedder را از طریق پوشه های من در Google Drive حرکت کنم ، فقط می توانم از "پرونده های اخیر" انتخاب کرده یا از عملکرد جستجو استفاده کنم.

.