این سال 2019 بود – بررسی سال توسط Uwe Bergmann – NETHINKS

مانند هر سال ، Uwe Bergmann مدیر عامل NETHINKS در دوازده ماه گذشته در سال 2019 – شخصاً و با یک چشمک کوچک به نظر می رسد.

یک مرور گذشته نگر به طور معمول شامل تفسیری درباره گذشته است. در حال حاضر من واقعاً نمی خواهم درمورد گذشته اخیر چیزی بیابم – یا درمورد جنبه های فردی اظهار نظر نمی کنم. من نمی خواهم در مورد کار گروکو یا بحران صنعت خودروی خود اظهارنظر کنم؛ همچنین گفتن چیزی در مورد بحران آب و هوا دشوار است – نمی خواهم اصول خودم را گم کنم. بنابراین من خودم را به شركت خود محدود می كنم و به 12 ماه آینده و برنامه های خودم نگاه می كنم.

چند سال گذشته به ما این اجازه را داده است كه به رشد مستمر دست یابیم. اکنون زمان آن است که فضای بیشتری را برای رشد فراهم کنیم – به معنای واقعی کلمه. سرانجام دفاتر گرامی ما در Bahnhofstrasse بسیار کوچک شده اند. به همین دلیل در حال حرکت هستیم: فضای اداری جدید ما در Rabanusstrasse ، جنب کافه ایده آل واقع شده است. در حال حاضر ، تبدیل در حال انجام است – ما مطمئن هستیم که می توانیم حداکثر تا تاریخ 1 آوریل 2020 حرکت کنیم. احتمالاً در ماه مه این اقدام را جشن خواهیم گرفت.

این تصور از دفتر جدید این است:

چه اتفاقی افتاد؟ ما برای سال 2019 10 درصد رشد فروش داشتیم و از قبل می توان گفت: ما به این هدف رسیده ایم. برای سال 2020 ، ما دوباره 10 درصد برنامه ریزی کرده ایم و همه چیزهای خوبی هستند. به هر حال: در NETHINKS ، همه کارمندان درگیر روند برنامه ریزی هستند. چه فن آوری ، فروش و چه سازمانی – همه در این کار دخیل هستند و می توانند اهداف را به طور جدی شکل دهند.

انتظار به پایان رسید: DATAGERRY به پایان می رسد

سالها پیش همکار ما مایکل باتز نرم افزار "YourCMDB" خود را توسعه داد و در NETHINKS موفق بود. معرفی شده است. خوب ، پس از گذشت بیش از دو سال از توسعه ، پروژه پیگیری (تقریبا) به پایان رسیده است. در تاریخ 13 دسامبر ما DATAGERRY را به عنوان راه حل منبع باز منتشر می کنیم. آنچه برنامه می تواند انجام دهد ، چه چیزی برای آن در نظر گرفته شده است و چگونه می توان آن را دریافت کرد ، هفته آینده اعلام خواهیم کرد. با ما باشید.

SD-WAN – بیش از حد

به همین ترتیب ، موضوع شبکه تعریف نرم افزاری برای چندین سال برای ما جالب شده است. تیم ما رویکردهای متفاوتی را مطالعه کرده است ، پایان نامه های کارشناسی ارشد ، و ما راه حل های تولید کنندگان مختلف را بررسی کرده ایم. تعریف خدمات مبتنی بر SD-WAN ما در سه ماهه اول سال 2020 نهایی و ارائه خواهد شد.

VoIP – می آید اما از سال

در تمام تغییراتی که ما از لحاظ فنی دیدیم ، ثابت وجود دارد: مردم مجبورند با هم صحبت کنند. هرچه این کار بهتر شود ، پروژه های پیش رو نیز بهتر می شوند. در عین حال راه حل ارتباطی ما توسط بسیاری از شرکتهای شناخته شده مورد استفاده قرار می گیرد. این یک انگیزه برای ما است تا راه حل را حتی بیشتر بهبود بخشیم. ما یک پروژه مربوطه را شروع کرده ایم ، که پیش بینی می شود در اوایل سال 2021 به پایان برسد.

با تشکر فراوان از همه کارمندان ، مشتریان ، شرکا و تأمین کنندگان برای یک سال عالی 2019. برای شما و خانواده شما آرزو می کنم کریسمس مبارک و سال مرفه سال 2020 ! "