تبریک 10 سالگرد کسب و کار Nuvias UC!

10 year UC banner

فکر کردن در مورد آنچه در طی 10 سال گذشته اتفاق افتاده است دیوانه است – انگلیس برنده شدن در مسابقات قهرمانی شش کشور ، بازی های المپیک به لندن و تابستان طولانی سال 2018 که فوتبال تقریباً به خانه آمد. . مهمتر از همه ، Nuvias Unified Communications (سپس شبکه های سایفون) از یک مجتمع کوچک UC Systems متشکل از فقط 4 عضو پرسنل به پیشرفته ترین فناوری EMEA UC که در تلاش امروز ما هستند رشد یافت.

از سال 2009 ، ما افتتاح کردیم. 2 مکان انبار جدید برای فعال کردن تحقق جهانی ، با استخدام بیش از 100 نفر از کارمندان در سراسر اروپا ، دفاتر ما را ارتقاء داده و حتی پس از کسب ما از گروه Nuvvias ، یک ربراند کامل را پشت سر گذاشتند.

Nuvias UC می خواهد از همه کسانی که به ما کمک کرده اند سپاسگزاری کنیم رسیدن به این نقطه عطف – کانال و شرکای فروشنده ما بزرگترین کمک کننده در موفقیت ما هستند. ناگفته نمانیم که تیمهای داخلی با استعدادی که ما را به سمت جایی که امروز ما سوق داده اند ، نمی دانیم!

در هفته های آینده ، در صفحات رسانه های اجتماعی ما ، 10 سال در صنعت UC تأمل خواهیم کرد ، و پس از آن برخی از اعلامیه های هیجان انگیز. اگر می خواهید در مسیر پایین حافظه ما بپیوندید ، برای به روزرسانی های ما search # NuviasUCTurnsTen ' را جستجو کنید.

این 10 سال دیگر است!