سفر جاده ای از طریق آمریکای شمالی (قسمت 1)

سفر جاده ای از طریق آمریکای شمالی (قسمت 1)

از آنجا که سفر جاده ای از طریق غرب وحشی ایالات متحده آمریکا را خیلی دوست داشتیم ، دو سال بعد از آن سفر دیگری را از طریق شمال ایالات متحده آمریکا و از طریق کانادا انجام دادیم. این بار بیش از 5500 کیلومتر بود که طی سه هفته تحت پوشش قرار دادیم. در زیر خلاصه ای مختصر از این سفر پراهمیت و چشمگیر از طریق واشنگتن ، آیداهو ، وایومینگ ، مونتانا ، اورگان و کلمبیا بریتانیا است.

ورود

پرواز ما به سیاتل از اوایل صبح 10 ژوئیه 2019 شروع می شود. ما تا 3 هستیم: 50 دقیقه صبح و ساعت 4:40 دقیقه به مقصد هامبورگ عزیمت کنید. از آنجا با لوفت هانزا ابتدا به فرانکفورت و سپس به سیاتل می رود.

حمل و نقل عمومی را به هتل Bridge Bridge در مرکز شهر سیاتل می بریم. هتل در اسکله واقع شده و در بندر ساخته شده است. وقتی به آنجا می رسیم کاملاً خسته شده ایم و به همین دلیل می خواهیم اول بخوابیم.

سیاتل

صبح روز بعد اولین نفر از ما ساعت 3 صبح بیدار شدیم. تا زمانی که همه از رختخواب خارج می شویم ساعت 6 خواهد بود. از ساعت 7 صبح بعدازظهر از هتل به سمت پیر 55 برای تور بندر شروع می شود. در راه یک صبحانه دنج با ذوب پتی و نان تست فرانسوی وجود دارد. خیلی خوشمزه! در این قسمت از بندر منظره ای غول پیکر از افق سیاتل نمایان می شود و ما در مورد تاریخ شهر چیزهای زیادی می آموزیم.

.