مدیریت پیوستگی مشاغل – ما آماده عمل هستیم

مدیریت پیوستگی مشاغل – ما آماده عمل هستیم


مدیریت تداوم تجارت – ما هنوز عملیاتی می شویم
<! – ->


Adacor – IT Security

مبحث Covid-19 بر عناوین و زندگی ما مانند سایر موارد حاکم است. تأثیر بحران کورونا بر خانواده های ما ، زندگی عمومی ، اما البته اقتصاد و شرکت های ما نیز جدی است. فقط چند روز زندگی ما تغییر کرد. هنگام خواندن این ، "حالت عادی جدید" شکل می گیرد. بخش مهمی از این عادی بودن شامل بیشتر اوقات آنلاین ، خرید ، دیدن اخبار یا یافتن راه هایی برای حمایت از دیگران است.

اطمینان از در دسترس بودن سیستم ها و برنامه های شما در این شرایط بحرانی ، اولویت اصلی ما است. پروژه های ما ادامه می یابد و پشتیبانی مشتری در طی این شرایط استثنایی تضمین می شود.

چابک و از راه دور – ما آماده استفاده هستیم!
Adacor دارای مدیریت مداوم در تجارت است ، که به عنوان بخشی از ممیزی سالانه PS 951 (سیستم کنترل داخلی مربوط به خدمات) توسط حسابرسان مستقل و حسابرسان فناوری اطلاعات – که اخیراً در فوریه سال 2020 انجام شده است – مورد بررسی قرار گرفت. مهمترین اقدامات در شرایط فعلی

  • همه تیم های عملیاتی کاملاً از راه دور فعالیت می کنند.
  • کلیه مکان های ما (اسن ، آفنباخ ، گوتلرلو) و مراکز داده (E-Shelter، Interxion، Telehouse) بصورت زائد طراحی شده اند.
  • داخلی زیرساختهای اساسی و خدمات عرضه (TIER3 +) در مراکز داده را ببینید
  • ما قراردادهای سخت افزاری و خدماتی جایگزینی با زمان تحویل کوتاه داریم.

علاوه بر اقدامات اساسی ذکر شده ، ما اقدامات دیگری را نیز به عنوان بخشی از مدیریت پیوستگی تجاری خود برای محافظت از کارکنان و محیط زیست خود فعال کرده ایم. عملکرد و رعایت آن با SLA های ما را تضمین کنید.

اقدامات مهم دیگری که در چند هفته گذشته فعال شده اند عبارتند از:

  • اقدامات برای جلوگیری از شیوع ویروس ها (بهداشت ، سفرهای کاری ، بازدید کنندگان)
  • مجدداً ریموت کامل را بررسی کنید. – امکان کار برای همه تیم های عملیاتی
  • انتقال سخت افزار جایگزینی از انبارهای ما به مراکز داده
  • ترتیب کار خانه برای تیم های عملیاتی

ما وضعیت را از نزدیک به عنوان بخشی از مدیریت بحران و اضطراری مان کنترل می کنیم. شرکای خارجی و تامین کنندگان طعنه زدن در حال حاضر ما هیچ علامت فنی یا پرسنلی را نمی بینیم که نشان می دهد خدمات ما به مشتریان ما دچار اختلال خواهد شد.

ما برای شما در آنجا هستیم!

آیا سوالی دارید یا دوست دارید بدانید که چگونه مراحل مهم خود را در طول و بعد از Corona رقمی می کنید. می تواند؟ ما همیشه از طریق کانال های شناخته شده در دسترس شما هستیم!

.