مفاهیم اساسی در مورد SD-WAN – ارزش افزوده

sd-wan

 خورخه مارتینز

نظرات رهبران تیم ما

امروز خورخه مارتینز ، مدیر محصول اصلی و مدیر فنی Nuvias Iberia ، توضیح می دهد که نقاط افتراقی ارائه شده توسط فناوری SD-WAN چیست. [19659004مصاحبه:

در این مقاله ، خورخه مارتینز مفاهیم اساسی در مورد SD-WAN به ما می دهد.

آیا می دانید جنبه های یک راه حل SD-WAN که به مشتریان شما ارزش افزوده می دهد چیست؟ در اینجا برخی از معیارها به شما کمک می کند تا مشتریان خود را انتخاب کنید راه حل SD-WAN متناسب با نیازهای تجاری آنها.

 1. قابلیت همکاری
  ضروری است که راه حل SD-WAN قابل تعامل با شبکه زیرین موجود در مشتریان شما و پیکربندی های پیچیده ای که منجر به خطاها می شود را از بین ببرد
 1. تجربه کاربر در فعالیت های کاری خود کلید است
  پویا بهترین مسیر را برای هر برنامه کاری و همچنین تسریع در عملکرد ارائه می دهد برنامه های SaaS و cloud-based؛ اگر کاربران نتوانند به هر کجا که باشند به برنامه های کاربردی دسترسی پیدا کنند ، مشاغل مستقیماً تحت تأثیر قرار می گیرند
 1. از منطقه بیشتری از خطر محافظت کنید
  امکان دسترسی مستقیم به SaaS و خدمات ابر عمومی از شعبه را فراهم کنید. فقط اگر با خیال راحت انجام شود ، گسترش کارکردهایی که معمولاً فقط در نقاط مرکزی در دسترس بودند.
 1. قابلیت مشاهده و مدیریت عملکرد
  بنابراین مهم این است که به روشی ساده چگونگی رفتار ارتباطات WAN خود را تعریف کنید ، آیا ارائه کادرهای من به آنها سفارش می کنم که آنها را از آمار ترافیک ، امنیت و توپولوژی متمرکز در تجارت مطلع سازیم.

در Nuvvias Iberia ، ما می دانیم که فناوری SD-WAN چندین فرصت را ارائه می دهد ، و ما با راه حل های مختلف کار می کنیم تا به شما کمک کنیم تا بهترین راه حل را ارائه دهد. خواسته های مشتریان ، خواه از شرکت های بزرگ یا شرکت های کوچک و متوسط.

کریسمس هرگز شیرین نبوده است [19659017] اگر مقاله "مفاهیم اساسی در مورد SD-WAN – ارزش افزوده" را خوانده اید ، مطمئناً می توانید به این سه سؤال پاسخ دهید.