نظارت بر شبکه روزمره – چگونه می توان VPN کمک کرد؟

نظارت بر شبکه روزمره – چگونه می توان VPN کمک کرد؟

از زمان حمله تروریستی در 13 نوامبر در فرانسه ، نظارت و امنیت بار دیگر آغاز شده است. به اقوام فقط 2 روز فرصت داده شد تا با اندوه مقابله کنند قبل از اینکه سیاست از استفاده از این حمله به نفع خود استفاده کند.

نظارت بر جمعیت باید بیشتر گسترش یابد ، تقریباً باید همه ی پشتیبان ها و هرگونه ترافیکی مورد نظارت قرار گیرند. مورد استفاده برای این خواسته ها صرفاً حقایق اشتباه هستند. این ترور با بحران پناهندگان همراه است – بیشتر قاتلان مستقیماً در فرانسه متولد شده اند ، از بین 8 قاتل 7 نفر قبلاً به دولت شناخته شده بودند – اما هنوز هم باید بیشتر مورد نظارت قرار گیرد و سرانجام قاتلان با پیام کوتاه بدون رمزگذاری – با این وجود رمزگذاری نیاز به پشتیبان برای رهگیری آنها دارد.
این خواسته ها باعث می شود احساس امنیت کنیم ، اما این لزوما این را تضمین نمی کند. در عوض ، به حریم شخصی ما مورد حمله گسترده قرار می گیرد و از حقوق اساسی ما استفاده می شود.

چه کسی بر ما نظارت می کند؟

این خود دولت نیست که دائما بر ما نظارت می کند. در عوض ، آنها شرکت ها و شرکت های بزرگی هستند ، مانند Google و Facebook ، که کاربران ما را تجزیه و تحلیل کرده و داده ها را ذخیره می کند. اگر فقط به تبلیغات در فیس بوک نگاه کنید ، واقعاً معتقد هستید که واقعاً ما را بهتر از خودمان می شناسید. در اصل ، آنها فقط رفتارهای گشت و گذار ما را تجزیه و تحلیل می کنند و هر دقیقه ما را بهتر می شناسند.

 Facebook

دولت خود خوشحال است. بنابراین بیشتر کارها توسط شرکتهای خارجی انجام می شود و در صورت لزوم می توان از آنها فراخوانی شد. در ابتدای ماه دسامبر ، پارلمان اروپا اختیارات بیشتری به یوروپول اعطا کرد ، به این معنی که یوروپول اکنون می تواند به طور فزاینده از داده های شرکت های خصوصی استفاده کند. هیچ کس در مورد حریم شخصی ما فکر نمی کند. در حالی که یک اصلاحات برنامه ریزی شده برای محافظت از داده های اتحادیه اروپا برای محافظت از حریم شخصی ما وجود دارد ، حتی اگر تصمیم گرفته شود ، به این معنی نیست که ما را بهتر محافظت می کند. مثالهای زیادی درمورد جمع آوری داده های ما وجود دارد. من فقط به فیس بوک و گوگل اشاره کردم ، اما این شامل سیستم عامل جدید مایکروسافت یا مزایای حمل و نقل عمومی محلی است. اگر توجه زیادی داشته باشید ، متوجه خواهید شد که تقریباً در تقریباً در هر موقعیتی از زندگی امکان نظارت وجود دارد.

یک اتصال VPN می تواند به شما در اینترنت کمک کند. با کمک آن ، شما می توانید به سرعت و به راحتی ناشناس در شبکه گشت و گذار کنید و اثری از خود به جا نگذارید. فقط کافی است به صفحه ارائه دهنده ما مراجعه کرده و یک سرویس VPN را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد. توصیه ما این است که HideMyAss ، به سادگی بهترین ارائه دهنده بازار ، حرکت کامل و بدون هیچ اثری در اینترنت داشته باشد. درک این روش نسبتاً آسان است: بین نقطه پایان و سرور VPN دیگر ، شما اضافه کردید. این می تواند در سراسر جهان بایستد. شما به سرور وصل می شوید و سرور فقط درخواست شما را به یک صفحه وب ارسال می کند. نقطه پایانی شما را به عنوان کاربر تشخیص نمی دهد بلکه فقط سرور است. این کار شما را به عنوان مثال "نامرئی" می کند. Google یا سایر ارائه دهندگان. لطفاً توجه داشته باشید که کوکی ها را ذخیره نمی کنید.

اطلاعات بیشتر درباره HideMyAss

چه زمانی باید از خود محافظت کنم؟

پاسخ ساده است: همیشه. این که آیا حمله تروریستی نظارت را افزایش داده است یا برای آینده افزایش خواهد یافت. شما به سادگی باید آهنگ های خود را به طور مداوم محو کنید تا حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی توسط دولت از بین نرود. این بدان معناست که شما همیشه هنگام گشت و گذار در اینترنت ، اتصال VPN را فعال کنید. بهترین ها را بررسی کنید. پس هیچ چیز در راه حفظ حریم خصوصی شما نیست.