نکات مفید در هنگام از بین رفتن تلفن

نکات مفید در هنگام از بین رفتن تلفن

این اتفاق برای هر دهم شهروند آلمانی رخ داده است: تلفن همراه از دست رفته است ، در جایی فراموش شده است یا در بدترین حالت حتی به سرقت رفته است. در چنین شرایطی مهم است که آرام باشید و با احتیاط عمل کنید. اگر چند قدم مهم را دنبال کنید ، می توانید خسارت وارد کنید.

تلفن همراه نابجا ، دراز کشیده یا به سرقت رفته است؟

اول از همه ، مهم است که بررسی کنید که آیا تلفن همراه یا تلفن هوشمند دقیقاً جابجا شده است یا جایی را ترک کرده است. ارزش آن را دارد که دقیقاً در چه زمان و کجا تلفن همراه آخرین بار بازسازی شود. اگر دستگاه در زمان از بین رفتن روشن شده است ، می توانید با شماره شخصی خود تماس بگیرید. یاب صادق ممکن است به تماس پاسخ دهد. خدمات موقعیت مکانی ، دفتر کشف آنلاین یا شبکه های اجتماعی همچنین می توانند در صورت از بین رفتن تلفن کمک کنند.
کسانی که اطمینان دارند که دستگاه به سرقت رفته است باید سریع عمل کنند. بیشتر اوقات ، بسیاری از داده های مربوط به خصوصی یا اقتصادی در تلفن هوشمند ذخیره می شوند. اگر چنین اطلاعات محرمانه به دست مجرمان بیفتد ، می تواند از طریق سوءاستفاده از داده ها به صاحب تلفن همراه آسیب بزرگی وارد كند. و احتمال بازگشت دستگاه از نظر آماری نزدیک به صفر است.

مهمترین راهنمایی برای سرقت تلفن همراه

اگر سیم کارت هنوز مسدود نشده است و یک اتصال اینترنتی دست نخورده از طریق داده های تلفن همراه و اتصال GPS وجود دارد. تلفن همراه به سرقت رفته واقع شده است. همچنین می توان داده ها را از راه دور از طریق تلفن پاک کرد.

هفت نکته زیر همچنین در محافظت از دستگاه در مواقع اضطراری کمک می کند.

.