نگاهی به عقب و نگاه به جلو

نگاهی به عقب و نگاه به جلو

سال نو مبارک! صرف نظر از اعتقادات مذهبی خود (یا حتی اگر شما هم یکی از آنها نیستید!) مجبور هستید موافقت کنید که این یک سال جهش بزرگ در فناوری و یک آشفتگی برای حفظ حریم خصوصی بود. این بار با تلاشهای قانونگذاری برای حمله به حریم شخصی و ارتقاء نظارتهای مرتفع انجام شد. بعلاوه ، بسیاری از سخنان نظارت بر ضد دولت پیروی می کنند.

نقد و بررسی سال گذشته

در سال شاهد انتقال از ادوارد اسنودن ، خائن شرور دو سال پیش به مفسران صحنه جهانی بود. آنچه که ما نیز شاهد آن بودیم ، گسترش ، استفاده و سوءاستفاده از stingrays ، بحث فزاینده ای در مورد تضعیف رمزنگاری و همکاری بیشتر بین شرکتهای فناوری و دولت بود. اگرچه این مسائل از نظر ناپدید نمی شوند ، اما به نظر می رسد این اجماع وجود دارد که در سالی که لنگ اردن برای ریاست جمهوری ایالات متحده ، باراک اوباما ، و کنگره درگیر شده است ، هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده است. بحث ضد حفظ حریم خصوصی و طرفداری از امنیت.

موهای موجود در سوپ تروریسم است. نظرسنجی ها در ایالات متحده این موضوع و ترس ناشی از آن را مسئله مهمی می داند. براساس برخی نظرسنجی ها ، بیش از 60 درصد از دموکرات ها و 80 درصد جمهوری خواهان متفق هستند و این را مسئله اولویت می دانند. مطمئناً ، نامزدها برای پیروزی در قانون رأی دهندگان در مقایسه با سایرین ، از این به عنوان تکیه گاه استفاده می کنند. خبر خوب این است که نامزدها قانونگذار نیستند. من فکر می کنم سن روبیو ، کروز ، گراهام و سندرز توانایی اقدام دارند اما احتمالاً آنها قادر به برگزاری کنگره ای نیستند که پر از ترس باشد (همانطور که قبلاً هم اشاره کردم) و یک رئیس جمهور (با حق حق وتو

 روزی روزگاری

صرف نظر از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و کنگره ، پس از آن زمان زیادی برای ارزیابی وضعیت فعلی رأی دهندگان بر اساس انتخاب آنها در موضوعات وجود خواهد داشت. مانند تروریسم ، حریم خصوصی و رمزگذاری. برای اینکه اشتباه نکنیم ، طبق گفته بسیاری از کارشناسان ، مبارزه با تروریسم – به ویژه داعش – به مدت یک دهه ادامه خواهد داشت. که در حال تغییر و تحول هستند و در مکانهایی مانند آفریقا دوباره ظهور می کنند. و مطمئناً حملات مداوم "گرگ تنها" و آن دسته از سلولهای خواب پیشرفته که آماده رها کردن هرج و مرج هستند ، احتمالاً ادامه خواهد یافت و افزایش خواهد یافت. بنابراین باید نتیجه گرفت که با توجه به این شرایط ، حمله به حریم خصوصی و رمزگذاری قوی تنها با گذشت زمان ، در میانه فضای ترس تشدید می شود.

2016 چشم انداز

در طول سال 2016 به عنوان یکی از مواضع دفاعی و دفاعی سیلیکون ولی ، طرفداران حفظ حریم خصوصی نیز برخی از اقدامات مثبت ، هر چند کوچک را انجام می دهند. با توجه به آنچه من فقط نوشتم ، این بدان معناست که یک کمپین در حال انجام است که در آن سیلیکون ولی با توجه به ثروت فراوان ، به عنوان یکی از اصلی ترین بازیکنان کمپین ها در سراسر کشور ظاهر می شود. پول و تعهد آن می تواند موج ضد حریم خصوصی را مهار کند ، در نتیجه تروریسم در ارز جهانی ، که سیاستمداران می فهمند و برای پول مهم لعنتی هستند. نیروی. برای اولین بار ، هزاره سهم بیشتری از رأی دهندگان واجد شرایط نسبت به بومرهای کودک قرن گذشته خواهد داشت. نکته مهم ، این که آیا وضعیت سیاسی باعث خواهد شد که آنها به رأی دهند. اگر در این گروه هستید ، اگر امسال نیز حق رای دادن خود را اعمال می کنید؟

درباره HideMyAss

بیشتر بخوانید.