هزینه برنامه های کند را کاهش دهید

هزینه برنامه های کند را کاهش دهید

الكس چارترس ، مدیر كسب و كار گروه Riverbed در Nuvias ، توضیح می دهد كه چگونه راه حل SaaS Accelerator از Riverbed برنامه ها را در حالت SAAS تسریع می كند و بدون توجه به حالت و منشأ اتصالات مشتری ، موبایل یا غیره ، عملکرد استثنایی و قابل پیش بینی ارائه می دهد. مهاجرت به ابر و SaaS به پیشرفت خود ادامه می دهد ، زیرا شرکت ها به دنبال بهره مندی از انعطاف پذیری ، چابک سازی خدمات ، افزایش عملکرد و بهبود تجربه کاربر هستند. برنامه های کاربردی مانند Microsoft * Office 365 ، Salesforce * ، ServiceNow * و Box * پیشرو هستند و تا سال 2020 پیش بینی می شود که مشاغل تا 80٪ برنامه های خود را در این محیط حرکت دهند 1 . در آوریل 2019 ، مایکروسافت گزارش داد که Office 365 به 180 میلیون کاربر فعال در هر ماه رسیده است ، افزایش سالانه 27٪ 2 .

در عصر شرکت مدرن و دیجیتال ، بهره وری کارکنان به دسترسی و عملکرد برنامه های استراتژیک برای تجارت آنها بستگی دارد. و در حالی که مزایای SaaS کاملاً واضح است ، ارائه دهندگان SaaS در برخی موارد به دور از توانایی اجرای وعده های خود هستند. طبق مطالعه جدیدی که توسط ESG انجام شده است ، 73٪ از سؤال کنندگان اظهار داشتند که عملکرد SaaS ضعیف را به صورت مکرر تجربه می کنند و 90٪ نشان می دهد که عملکرد تخریب شده SaaS بر بهره وری آنها تأثیر می گذارد .

و با افزایش نیاز به تحرک ، چالش های ارائه برنامه های سریع و قابل اعتماد SaaS به طور فزاینده ای بسیار مهم می شوند. کارمندان انتظار دارند برنامه هایی را که در هر زمان و هر مکان در دسترس هستند انجام دهند. این که آیا آنها سعی می کنند از طریق دفتر ، یک سایت مشتری ، یک کافی نت یا حتی از یک فرودگاه در آن طرف جهان به آن دسترسی داشته باشند ، خواه در لپ تاپ ، رایانه لوحی یا تلفن باشد.

برای غلبه بر این چالش ها و پاسخگویی به این نیازها ، به بخش های IT نیاز دارند تا به برنامه های مورد نیاز خود عمل کنند. داده های مربوط به برنامه. با این حال ، اکثر تیم های فناوری اطلاعات امروز این دید را ندارند و به همین دلیل مجبور شده اند در حالت واکنشی باقی بمانند.

عملکرد ضعیف SaaS بر بهره وری کارکنان تأثیر می گذارد ، تجربه کاربر را خراب می کند ، تولید را کاهش می دهد. کار بیش از حد و ناامیدی برای تیم های فناوری اطلاعات و بنابراین اثر منفی بر سودآوری کسب و کار دارد. راهکارهای بهبود عملکرد برنامه های SaaS چیست؟ Riverbed با آگاهی از این چالش ها ، امسال راه حل شتاب SaaS خود را برای همه کاربران موبایل و سایتهای از راه دور فراهم کرد تا عملکرد بهینه و قابل پیش بینی را برای برنامه های اصلی SaaS در بازار بدست آورند. [هرچهتأخیرشبکه،محدودیتهایپهنایباند،احتقانشبکه، راه حل شتاب دهنده SaaS از Riverbed اجازه می دهد تا برنامه های مانند Microsoft Office 365 به روز شود. 33 بار سریعتر.

با فعال سازی مجوز نرم افزار ساده با اشتراک ، راه حل SaaS Accelerator می تواند در ابر مستقر شود و در ارتباط با لوازم SteelHead در سایتهای از راه دور یا با مشتریان موبایل SteelHead نصب شده بر روی رایانه های قابل حمل کار کند. هیچ تغییری در زیرساختهای ارائه دهنده SaaS وجود ندارد و شرکت ها می توانند بر اساس نیاز کارمندان خود ، کدام یک از برنامه ها را برای تسریع انتخاب کنند. ] آسان برای خرید ، تنظیم و مدیریت برای همه کاربران. راه حل "به عنوان سرویس" ، آماده استفاده در عرض چند دقیقه است. خودکارسازی عملیات پیچیده مربوط به قوانین امنیتی و تشخیص همراه با شتاب از راه دور.

 • انعطاف پذیری : بسته به نیاز بهره وری کارمندان ، برنامه های SaaS را در لپ تاپ ها ، دفاتر یا دفاتر جهانی تسریع می کند. سایتهای از راه دور و در صورت لزوم اجازه می دهد تا سرویس را به راحتی در برنامه های جدید گسترش دهید. ادغام آسان با راه حل های نظارت بر تجربه کاربر ، SteelHead و SteelHead Mobile یا حتی SD-WAN از Riverbed.
 • Speed ​​: عملکرد SaaS را تا 33 برابر با کاهش اثرات منفی تسریع می کند تأخیر و کاهش استفاده از پهنای باند تا 99٪. بهره وری و رضایت کاربر را بهبود می بخشد.
 • کارآیی: همزمان بودن خدمات ، هزینه های غیرضروری مجوز را از بین می برد.
 • به طور خلاصه ، راه حل شتاب دهنده SaaS مزایا و عملکردهایی را ارائه می دهد که اجازه می دهد شرکت ها بهره وری کارکنان خود را بهبود می بخشند ، هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند ، رضایت کاربر را افزایش می دهند و سودآوری بهتری از تجارت خود را تضمین می کنند.

  راه حل SaaS Accelerator River River's سعید را امتحان کنید!

  در حال حاضر ، Nuvias یک آزمایش 30 روزه رایگان در سراسر اروپا را برای شرکای خود برای مشتریان خود در کنار رودخانه ارائه می دهد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشی رایگان ، با متخصصان ما در کنار رودخانه در [email protected] تماس بگیرید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل شتاب دهنده SaaS: https://www.riverbed.com/fa/ products / Steelhead / saas-accelerator.html

  1. خوشبختانه: گزارش سالانه روند SaaS 2019 ، https://www.blissfully.com/saas-trends/2019-annual/roulette19659023oquerOffice 365 ITPros https: // office365itpros.com/2019/04/04/25/office-365-reaches-180-million-users/roulette19659023ua ESG 2019: تأثیر عملکرد ضعیف SaaS بر شرکتهای سراسر جهان

  https: // www .riverbed.com / سند / تحلیلگر-گزارش / esg-تأثیر-فقیر-سس-عملکرد-در-توزیع جهانی-شرکت.pdf

  * مارک های Cit دارایی صاحبان مربوطه