پیش بینی ابر – این چیزی است که کانال در سال 2020 انتظار دارد

پیش بینی ابر – این چیزی است که کانال در سال 2020 انتظار دارد

کارل رو ، معاون خدمات رئیس جمهور و ابر در نویوس ، به برخی از روندهای کلیدی ابر که در سال 2020 تحت تأثیر کانال قرار خواهد گرفت ، می پردازد ، چه از نظر چالش و چه از فرصت های جدید. این کانال با فرصت بسیار خوبی روبرو است تا بتواند نقش خود را در مواجهه با هرچه سریعتر تغییر و پشتیبانی از شرکت ها با تغییر فناوری ، گسترش دهد. کارشناسان گروه Nuvias در مورد آینده گزارش می دهند:

جستجوی فوری: کارمندان ، "متولد در ابر"

اصطلاح "متولد در ابر" چیز جدیدی نیست ، اما بیشتر به معنای نرم افزار و خدمات است. در سال 2020 ، با این حال ، کارمندان با ویژگی "متولد شده در ابر" جستجو خواهند شد ، که همیشه به عنوان اولین وسیله انتخاب با ابر کار می کنند.

در عین حال ابر به طرز چشمگیری میزان "صنعتی شدن" را در صنعت اطلاعات و ارتباطات افزایش داده است. بسیاری از کارشناسان فناوری اطلاعات با تغییر کاربری مشکل داشتند و بنابراین ترجیح می دهند با سیستم ها و روش های میراث محلی بمانند. با این حال ، سال 2020 سال تغییر نهایی خواهد بود. نسل جدیدی که با رویکرد "ابر اول" رشد کرده و بنابراین مجبور نیست توسط ابر متقاعد شود ، استراتژی های بخش IT را تعریف می کند. به جایی رسیده ایم که دو سال کار با Microsoft SQL Server کمتر از دو سال کار با Microsoft Azure کمتر جذاب است. در Nuvias ، ما می دانیم که این روند چقدر مهم است ، بنابراین ما به دنبال استعدادی هستیم که "در ابر متولد شده است" و به پیشرفت شرکت ما طی یک دهه آینده ادامه خواهد داد.

اتوماسیون فرآیند رباتیک مبتنی بر ابر (ՀՀԿ). جریان اصلی

هنگامی که به روبات ها فکر می کنید ، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند کارخانه های پیشرفته یا حتی ایده بوسترهای روبات واقعی هستند. با این حال ، سال 2020 سالی است که موضوع حزب تبدیل به یک اصطلاح رایج در فناوری اطلاعات شرکتهای بزرگ می شود. عقیده اصلی این است که خدمات ابری می توانند برای اتوماسیون و انجام کارهای تکراری استفاده شوند و کاربران را قادر سازند قوانین ، شرایط و عملکردهای خود را ایجاد کنند که در هنگام شروع به صورت خودکار پردازش می شوند.

با تشکر از پیشرفتهای فناوری مانند هوش مصنوعی ( هوش مصنوعی) و تجزیه و تحلیل ، حزب هوشمند ، تصمیم گیری مستقل می کند و واکنش های خود را ایجاد می کند. ما قبلاً با دستیاران دیجیتال و چت بات های آنلاین در زمینه فروش و پشتیبانی فنی آشنا هستیم. این فناوری ها در حال حاضر در دنیای IT شرکت ها در حال ظهور بوده و در داخل و خارج به صورت اصلی جریان می یابند. این موج جدید فناوری می تواند یک انقلاب صنعتی جدید را نشان دهد ، که در آن کار اداری دقیقاً به اندازه کار مکانیکی در آن زمان انجام می شود. ما در Nuvias در حال حاضر با تولیدکننده هایی که در رأس این فناوری قرار دارند کار می کنیم تا بفهمیم چگونه می توانیم تجارت خود را کارآمدتر کنیم و راه حل های مناسب را به شرکای کانال خود ارائه دهیم.

برنامه های کاربردی بیشتر و چند ابر [19659003] بیایید صادق باشیم: بسیاری از شرکت ها امروزه برنامه های نرم افزاری خود را توسعه نمی دهند. در عوض ، ما بیشتر و بیشتر کاربردهای بیشتری برای راه حل های نقطه ای می بینیم که هم توسط ISV ها و هم در داخل در شرکت ایجاد می شوند.

ابزارهای DevOps مبتنی بر ابر مانند GitHub و CloudBees محرک های توسعه سریعتر برنامه ها و خدمات برای توده ها هستند. ابر مشابه نحوه دسترسی به برنامه ها و خدمات میکروسرویس با دستگاه های تلفن همراه ، می توانیم به برنامه های سازمانی که در ابر نصب شده اند دسترسی پیدا کنیم. این لیست طولانی از برنامه های کاربردی و خدمات خرد در آینده به رشد خود ادامه می دهد. بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنید که شبکه شما می تواند با افزایش بار مقابله کند. راه حل های بهینه سازی شبکه از شرکت هایی مانند Riverbed ، Gigamon و SD-WAN سازنده Versa Networks در دسترس است.

ابر به حد مجاز می رسد

دنیای عجیب و غریب عجیب و غریب در جهان IT وجود دارد. ما زمانی را به یاد می آوریم که پایانه های "احمقانه" ای داشته باشیم که به اصلی متصل شوند و بعداً توسط رایانه های شخصی قدرتمندی جایگزین شدند که اکثر پردازش داده ها روی آنها انجام شده است. اخیراً محاسبات توسط برنامه هایی مانند Office 365 که در فضای ابری میزبانی و پردازش شده اند به مرکز انتقال یافته اند. اکنون این دایره کامل است زیرا بارهای کاری دوباره از ابر به دستگاههای موجود در مرز شبکه منتقل می شوند.

همه اینها هنوز در مراحل ابتدایی خود است – اما به دلیل اینکه عملکرد دستگاه ها در مرز شبکه همچنان ادامه می یابد ، فضای بیشتری برای ذخیره سازی و کارایی ارائه شده در مرز شبکه های مشتری برای فعال کردن سرویس های ابری. عامل تعیین کننده تصمیمی خواهد بود که بارهای کاری به بهترین وجه ذخیره و پردازش شوند – در هر صورت ، انتقال به مرز شبکه می تواند در سال 2020 سرعت یابد. اگر این اتفاق بیفتد ، فناوری های بهینه سازی شبکه ها و برنامه ها از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند.