چشم انداز 2020 – پیش بینی های ابر

cloud predictions 2020

کارل رو ، خدمات VP و ابر در نویاس ، به دنبال 12 ماه آینده در ابر

کارمندان متولد تقاضا "متولد ابر" است.

اصطلاح جدیدی نیست ، اما معمولاً به نرم افزار و خدمات اطلاق می شود. با این حال ، در سال 2020 ما تقاضا برای کارمندان "ابر متولد شده" را خواهیم دید که ابر را اول قرار داده اند و از آن به عنوان گزینه پیش فرض استفاده می کنند.

نسل جدیدی از افراد "ابر اول" ، که نیازی به این ندارند. "تبدیل شده" به ابر ، شروع به هدایت استراتژی های بخش فناوری اطلاعات خواهد کرد. در Nuvias ، ما اهمیت این روند را می شناسیم و به دنبال استعداد متولد شده در ابر خواهیم بود که طی یک دهه آینده تجارت را به پیش می برد.

اتوماسیون فرآیند رباتیک مبتنی بر ابر (ՀՀԿ) به جریان اصلی می رود [19659005] کلمه "روبات" را بگویید ، و شما کارخانه های فناوری پیشرفته و قصاب های روباتیک جسمی را تصور می کنید. اما سال 2020 سالی خواهد بود که جمهوری اسلامی به یک اصطلاح رایج در دنیای محاسبات سازمانی تبدیل خواهد شد. ایده این است که سرویس های ابری می توانند کارهای تکراری را به صورت خودکار و اجرا کنند و کاربران را قادر سازند تا قوانین ، شرایط و اقدامات خود را برای اجرای خودکار تنظیم کنند.

دم بلند برنامه های کاربردی چند ابر فقط طولانی تر می شود

DevOps مبتنی بر ابر ابزاری مانند GitHub ، به پیشرفت سریع برنامه ها و خدمات برای توده ها از طریق ابر کمک می کند. به همان روشی که به برنامه های کاربردی و خدمات خرد در تلفن های همراه خود دسترسی پیدا می کنیم ، می توانیم به برنامه های سازمانی که در ابر استفاده می شود ، دسترسی پیدا کنیم.

این دم بلند برنامه ها و خدمات میکرو به منظور رشد و توسعه راه ما تبدیل شده است. دسترسی به نرم افزار و خدمات. مهم است که اطمینان حاصل کنید که شبکه شما از افزایش بار پشتیبانی می کند. راه حل های بهینه سازی شبکه از شرکت هایی مانند Riverbed و SD-WAN فروشنده Versa Networks در دسترس است.

ابر به لبه می رسد

بارهای کاری از دستگاه های ابری به لبه در حال حرکت هستند. از آنجا که این دستگاه های لبه قدرت و توانایی بیشتری را به دست می آورند ، می بینیم که با ذخیره سازی و قابلیت های بیشتری در لبه شبکه های مشتریان تحویل داده می شود و خدمات ابری را نیز تقویت می کند. در سال 2020 ممکن است حرکت به سرعت جمع شدن لبه ها مشاهده شود. اگر این اتفاق بیفتد ، فن آوری های بهینه سازی شبکه و برنامه اهمیت بیشتری پیدا می کنند.