کاهش هزینه برنامه های کند

Riverbed saas overview

الكس چارترس ، مدیر گروه بازرگانی رودخانه در Nuvias ، توضیح می دهد كه چگونه شتاب دهنده SaaS جدید ریورباید سریع و قابل پیش بینی در هر نقطه و هر زمان و هر زمان كه برنامه كارگران موبایل داشته باشد فراهم می کند.

مهاجرت به ابر و SaaS به نظر می رسد كه سازمان ها به دنبال آن هستند. از انعطاف پذیری خدمات ، چابکی ، بهبود عملکرد و تجربه کاربر بهره مند شوید. برنامه های کاربردی مانند Microsoft * Office 365 ، Salesforce * ، ServiceNow * و Box * پیشرو هستند و تا سال 2020 پیش بینی می شود که شرکت ها به اندازه 80٪ برنامه های خود را به این محیط منتقل کنند 1 . در آوریل سال 2019 ، مایکروسافت گزارش داد که Office 365 به 180 میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است ، که در سال [27459006] 2 2 [درسال رشد داشته است.

بهره وری از نیروهای کار مدرن بستگی به دسترسی به و عملکرد این برنامه های کاربردی مهم اقتصادی. و در حالی که مزایای SaaS واضح است ، به نظر می رسد که در برخی موارد ارائه دهندگان SaaS از تحقق این وعده کوتاهی می کنند. براساس گزارش ESG در اوایل سال جاری ، 73٪ از پاسخ دهندگان گزارش دادند كه عملکرد ضعیف SaaS را به صورت ماهانه تجربه می كنند و 90٪ اظهار داشتند كه این تخریب عملکرد بر كسب و كارهای آنها تأثیر می گذارد 3 .

چالش های تحویل. برنامه های SaaS سریع و قابل اعتماد با رشد نیروی کار تلفن همراه سخت تر می شوند. کارمندان می توانند از طریق دفتر خانه ، کافی شاپ ، فرودگاه یا سایتهای مشتری از نیمه راه در سراسر جهان به لپ تاپ دسترسی داشته باشند. و مهم نیست که آنها کجا هستند ، آنها انتظار دارند برنامه های آنها در دسترس باشد و به سرعت پاسخ دهند. اما اگر بخش فناوری اطلاعات از نظر عملکرد و داده های برنامه قابل مشاهده نباشد ، قادر به تأیید صحت عملکرد ضعیف نیست یا برای بهبود آن کاری انجام می دهد.

وارد شتاب دهنده SaaS

اوایل سال جاری شوید. Riverbed این مشکلات را به رسمیت شناخت و راه حل SaaS Accelerator خود را معرفی کرد ، که شتاب برنامه پیشرو را مستقیماً به لپ تاپ ها و سایر دستگاه های تلفن همراه کارگران از راه دور ، در هر کجا که واقع شده است ، فراهم می کند. صرف نظر از تأخیر شبکه ، محدودیت پهنای باند یا محدودیت کاربرد ، SaaS Accelerator در ترکیب با پلتفرم River Experience Management (DEM) ، برنامه های SaaS مانند Microsoft Office 365 را تا 33 برابر تسریع می کند.

با فعال سازی مجوز نرم افزار مبتنی بر اشتراك ، Riverbed SaaS Accelerator در ابر می چرخد ​​و در رابطه با هر نوع وسیله نقلیه Riverbed SteelHead در سایت های شعبه یا مشتریان موبایل SteelHead در لپ تاپ های نیروی كار كار می كند. این امر نیازی به تغییر در زیرساخت های ارائه دهنده SaaS ندارد و شرکت ها می توانند بر اساس الزامات نیروی کار ، کدام یک از برنامه های کاربردی را برای تسریع انتخاب کنند.

مزایای شتاب دهنده Riverbed SaaS برای نیروی کار پویا شامل موارد زیر است: خرید ، چرخش و مدیریت آسان برای همه کاربران آسان است. خدمات ارائه خدمات به صورت آماده برای دقیقه انجام می شود. سیاست های پیچیده امنیتی و عملیات عیب یابی مرتبط با شتاب در مسافت را خودکار می کند.

 • انعطاف پذیر : بر اساس الزامات بهره وری نیروی کار ، در سطح جهان SaaS را به لپ تاپ ، دسک تاپ از راه دور یا کل سایت ها تسریع می کند و به راحتی در صورت لزوم خدمات را به برنامه های جدید یا اضافی تغییر می دهد. به راحتی با پیشنهادهای Riverbed EUEM ، SteelHead Mobile و SD-WAN یکپارچه شده است.
 • Fast : عملکرد SaaS را با کاهش زمان تاخیر و کاهش پهنای باند تا 99٪ سرعت می بخشد. بهره وری و رضایت کاربر را بهبود می بخشد.
 • کارآمد: همزمان بودن خدمات به از بین بردن حق مجوزهای غیرضروری کمک می کند.
 • بهره وری: در نتیجه برنامه های کند و کم کار که می توانند باعث کاهش تلفات در بهره‌وری کارکنان شوند. یک تفاوت واقعی برای خط مشی اصلی.
 • آزمایشی شتاب دهنده SaaS رایگان از Nuvvias

  در حال حاضر ، Nuvias یک آزمایش 30 روزه رایگان در سراسر اروپا برای شرکای کانال خود ، برای مشتریان در کنار رودخانه ارائه می دهد ، به عنوان دلبستگی به SteelHead تمدید های تلفن همراه.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش رایگان ، با دفتر محلی Nuvias خود تماس بگیرید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شتابدهنده رودخانه SaaS: https://www.riverbed.com/gb/products/steelhead/saas- accelerator.html.

  1. با سعادت: گزارش سالانه SaaS سالانه ، https://www.blissfully.com/saas-trends/2019-annual/roulette19659019(Office 365 ITPros https://office365itpros.com/2019/04 / 25 / office-365-دسترسی-180 میلیون کاربر /
  2. ESG 2019: تأثیر عملکرد ضعیف SaaS در شرکتهای توزیع شده جهانی

  https://www.riverbed.com/document/analyst-reports/esg-the-impact-of-poor-saas-performance-on-globally-distributed-enterprises.pdf [19659003] * نام ها و مارک های دیگر متعلق به صاحبان مربوطه است