کریسمس آرام و سال نو و خوشحال و چالاک ، سال نو 2020!

کریسمس آرام و سال نو و خوشحال و چالاک ، سال نو 2020!

گروه Adacor امسال دوباره از پروژه های اجتماعی و غیرانتفاعی پشتیبانی می کند!

شرکت کنید: ما کمک مالی شما را به MedienMonster

دو برابر می کنیم. سازمان غیرانتفاعی MedienMonster ، که توسط Adacor Hosting GmbH تأسیس شده است ، آن را به فعالیت خود تبدیل کرده است. آموزش به کودکان و نوجوانان نحوه استفاده خلاقانه و با مسئولیت پذیری از رسانه های دیجیتال. براساس اصل راهنمایی "رسانه ها را بطور خلاقانه درک کنید" ، کودکان و نوجوانان با شور و شوق پروژه های مختلفی را که بر آنها نظارت می کنیم ، اجرا می کنند ، مانند تولید نمایش رادیویی ، فیلمبرداری کلیپ های ویدئویی ، ایجاد فیلم های توضیحی یا اجرای عکاسی دیجیتال. از طریق تجربه فعال ، دانش آموزان امکانات رسانه های دیجیتال را تجربه می کنند ، اما در مورد خطرات آنها نیز یاد می گیرند. علاوه بر افزایش آگاهی از حفاظت از داده ها و رعایت حقوق شخصی ، آنها از نقش مصرف کننده خود خارج شده و به عنوان طراحان دیجیتالی فعال در می آیند. ما همچنین از معلمان ، مربیان ، مددکاران اجتماعی و والدین در آموزش مهارتهای رسانه ای به مددجویان خود با ماژول های آموزش رسانه ای اضافی مانند کارگاه ها ، آموزش های بیشتر ، سخنرانی ها ، پروژه ها و مفاهیم تدریس پشتیبانی می کنیم.

به لطف مشارکت داوطلبانه کارمندان ما و سایر اعضای پشتیبانی ، بسیاری از سال 2015 توانسته اند این کار را انجام دهند. پروژه های آموزش رسانه با موفقیت در بیش از 40 مدرسه اجرا شد! در سال 2019 با پروژه های خود به بیش از 1000 کودک ، 500 معلم و 300 والدین رسیدیم. به منظور گسترش پروژه های پایدار به سایر موسسات آموزشی ، MedienMonster به دنبال شرکای و حامیان مالی است. با اهداء کمک خود ، از اهداف خوب حمایت و پشتیبانی کنید. ما فقط می توانیم با هم تفاوت ایجاد کنیم: به همین دلیل گروه Adacor کمک مالی شما را تا کل 5000 یورو اهدا می کند! اطلاعات بیشتر در صفحه کریسمس ما موجود است.

علاوه بر پروژه های بلند مدت مانند MediaMonsters ، Adacor یک یا دو کمپین اضافی در سال را پشتیبانی می کند. ما پایدار و طولانی مدت فکر می کنیم. این بدان معنی است که ما خوشحالیم که چندین سال از همان پروژه پشتیبانی می کنیم. همچنین برای ما مهم است از پروژه هایی حمایت کنیم که تأثیر مستقیمی در مخاطب داشته باشند و در مدیریت یا نیروی کار ارتباط شخصی وجود داشته باشد. در این روش ، کارمندان متعهد پروژه های مهمی را آغاز کرده اند. اینها شامل مبارزات درخت آرزو و حمایت از شبکه کمک به کودکان صرع FIRES است.

کارمندان آداکار فرزندان سنت جوزف هاوس را تحقق می بخشد

St. Josephshaus در Groß-Zimmer یک مرکز رفاه کودکان و نوجوانان است. کودکان نیازمند در گروه های مسکونی و خانوادگی یک خانه موقت پیدا می کنند. مربیان یک فضای توسعه محافظت شده را به کودکان ارائه می دهند که در آن دوباره بتوانند خود را پیدا کنند. آنها مراقبت و پشتیبانی را تجربه می کنند تا بتوانند شجاعت جدیدی به خرج دهند و چالش هایی را در پیش بگیرند.

هر ساله ، Adacor یک کمپین بزرگ درخت کریسمس را ترتیب می دهد تا کودکان و نوجوانان بتوانند کریسمس مبارک را جشن بگیرند. چه اسباب بازی نوازنده و چه تخته بازی ، کودکان می توانند آرزوهای هدیه خود را بر روی کاغذهای کوچک بنویسند. آنها را به صورت توپ بسته بندی می کنیم و آنها را در دفاتر مورد نظر خود در Offenbach و Essen بر روی درختان مورد نظر آویزان می کنیم. کارمندان ما توپ را انتخاب می کنند و هدایا را دریافت می کنند. بسته بندی خوبی ، هدیه خود را در زیر درخت آرزو قرار دهید. کمی قبل از جشنواره ما همه هدایا را جمع می کنیم و آنها را شخصاً به سنت ژوزف شائوس تحویل می دهیم. این کمکهای مالی هر ساله شادی بزرگی به کودکان می دهد.

پشتیبانی از کودکانی که از FIRES رنج می برند

هر ساله حدود پنج تا شش کودک صرع عمدتا کشف نشده را توسعه می دهند. با این حال ، تعداد موارد گزارش نشده از بیماریهای اولیه احتمالاً بسیار بیشتر خواهد بود ، زیرا تشخیص واضح تاکنون امکان پذیر نبوده است. FIRES (سندرم صرع مرتبط با عفونت تب) یکی از شدیدترین و خطرناک ترین اشکال صرع در سراسر جهان است و معمولاً به مرگ یا ناتوانی های شدید ختم می شود. خانواده یک کارمند نیز تحت تأثیر ضربه شدید قرار دارند. به همین دلیل ، ما از FIRES Epilepsie Kinderhilfsnetzwerk e پشتیبانی می کنیم. V.

 صرع را آتش می زند

نتیجه گیری: مسئولیت مسئولیت اجتماعی را حمل می کند

در Adacor ما مسئولیت اجتماعی را بسیار جدی می گیریم. به همین دلیل ما دوست داریم این شرکت را برای همیشه بصورت دائمی پر کنیم. ما این کار را با مشارکت مشخص در پروژه های اجتماعی و غیرانتفاعی انجام می دهیم. ما می خواهیم برای سایر شرکت ها نمونه ای بگذاریم. همه ما باید مسئولیت شرکتی را بر عهده داشته باشیم ، خواه یک شرکت نوپا ، متوسط ​​و یا حتی یک شرکت بزرگ باشد.

.