کسپرسکی یونایتد – برنامه وابسته جدید چه مزایایی را ارائه می دهد؟

کسپرسکی یونایتد – برنامه وابسته جدید چه مزایایی را ارائه می دهد؟

و همچنین شبکه دیجیتال زیرساخت های مدرن فناوری اطلاعات ، کسپرسکی همچنین رابطه بسیار نزدیک با شرکای خود دارد. از آنجا که همکاری قوی مبنای مبارزه موثر با جرایم سایبری است. این نیز با نام برنامه وابسته جدید نمادگذاری شده است: "کسپرسکی یونایتد".

حاشیه های جذاب برای هر چهار سطح شریک زندگی (ثبت شده ، نقره ، طلا ، پلاتین) ، یک سیستم تخفیف شفاف ، محافظت از پروژه و چندین فرصت بازاریابی مشترک برنامه برنامه های وابسته "کسپرسکی یونایتد" را مشخص می کند. است. علاوه بر این ، مسیر مشخصی را برای رسیدن به سطح شریک زندگی بالاتر فراهم می کند. موفق ترین شرکای کلوپ با عملکرد عالی از تجربه های تشویقی استثنایی مانند آموزش های رانندگی انحصاری فراری یا بازدید از مسابقات فرمول یک در مونزا بهره مند می شوند.
هدف اصلی برنامه وابسته پشتیبانی از فعالیت های فروش شرکا از سطح زمین است ، برای ایجاد بالاترین سودآوری در پروژه های خود و در نتیجه ایجاد همکاری موفق و طولانی مدت. به همین دلیل فروشندگان ، ارائه دهندگان خدمات و یکپارچه سازندگان سیستم ، ابزارهای آموزشی و فروش و بازاریابی متعددی در زمینه ارتقاء مشاغل را در پرتال شریک تازه طراحی شده پیدا خواهند کرد.

Specializations and MSP

علاوه بر این ، فرصتی برای گسترش هدفمند دانش با توجه به راه حل های انتخاب شده وجود خواهد داشت. تخصص های راه حل به شرکای تجاری کمک می کند تا معاملات طولانی مدت را انجام دهند ، زیرا تخصص های عمیق باعث افزایش اعتماد به نفس مشتری می شود و یک پیشنهاد فروش بی نظیر و جذاب برای رقابت است.
اگر در حال حاضر راه حل های امنیتی را در مدل MS (S) P برای مشتریان خود ارائه می دهید یا فکر می کنید. برای افزودن خدمات به سبد سهام ، شرکا نیز فرصتهای جالبی را باز می کنند. راه حل های امنیتی می تواند به صورت محلی یا ابری ارائه شود. آنها به راحتی از طریق کنسول ابری نصب و مدیریت می شوند ، امکان اجاره چند جانبه را فراهم می کنند و می توانند با بسیاری از سیستم عامل های محبوب RMM و PSA یکپارچه شوند.

قیمت گذاری مبتنی بر حجم ، شرکای بیشتری را هنگام خرید مجوزهای با حجم بالاتر تخفیف بیشتری می دهد و می تواند بین سالانه و ماهانه اجرا شود. پرداخت انعطاف پذیر و اشتراک ماهانه.

علاوه بر این ، کسپرسکی یک "دوره فیض" را به شرکای جدید ارائه می دهد ، که همراه با قیمت پایین ویژه برای MSP ها ، انتقال به کسپرسکی را آسانتر می کند.