10 سال نوآوری – وبلاگ Nuvias

10 سال نوآوری - وبلاگ Nuvias

مدیر نوآوری و توسعه Nuvias UC ، آلد ترهارن ، در مورد میزان تغییر منظره UC در دهه گذشته صحبت می کند.

10 سال مدت زمان طولانی است ، خصوصاً در فناوری. یادآوری این نکته دشوار است که یک دهه پیش وقتی Nuvias UC (سپس سیفون) را شروع کردیم – منظره ارتباطات یکپارچه به نظر می رسید – مایکروسافت هنوز با OCS کار می کرد و در تلاش بود تا جای پای بازار را پیدا کند. چهار رده سحر و جادو گارتنر برای سال دارای نامهای شناخته شده ای مانند نورتل ، آسترا ، زیمنس ، آویا و NEC بود ، و بیشتر ارائه دهندگان خدمات هنوز در تلاش بودند تا مشاغل را متقاعد کنند که این فناوری جدید "VoIP" VoIP به همان اندازه قابل اعتماد است ، اگر نه بیشتر از این. خطوط قدیمی PSTN که هنوز از آنها استفاده می کردند. OFCOM مشاوره در مورد دسترسی به تماس های اضطراری از طریق خدمات VoIP را به اتمام رسانده بود – مشاوره ای که اسکایپ پیش از خرید مایکروسافت علیه آن ناموفق بوده است. و Autodesk در مورد سیستم جدید سیسکو تلپرسنس خود که 350،000 دلار برای تهیه یک اتاق 6 نفره هزینه 350،000 دلار هزینه جالبی داشت ، ایجاد کرد. خط تولید اصلی Polycom گوشی های SoundStation و SoundPoint بود و Yealink بچه جدید این بلوک بود. ابر و سرویس "as-a-service" وجود نداشت – کلمه کلیدی "میزبان" سال بود.

نوآوری از همان روزهای ابتدایی که شاهد نیاز به یک سیستم در مرکز استراتژی Nuvias UC بودیم. یکپارچه ساز برای کمک به تخصص و کمک به یک بازار جوان اما سریع در حال رشد تجارت VoIP. ما ترکیبی از فروشندگان – فروشندگان خوب و مستقر در بازار مانند BroadSoft و Acme Packet را گرد هم آورده ایم و در یک چاشنی خوب فن آوری های نوظهور مخلوط شده اند. ترکیبی از محصولات جامد و قابل اعتماد در کنار برش ، همراه با ارزیابی صریح و صادقانه ما از فناوری ترکیبی برنده است که ما در طول دهه گذشته حفظ کرده ایم. برخی از فروشندگان اولیه ما فوق العاده موفق بوده اند ، مانند IPTego که پلت فرم تضمین خدمات Palladion آنقدر خوب بود که ما به شوخی می پرداختیم که وقتی برای مشتریانی محاکمه می کردیم اگر سعی می کردیم سرورها را در پایان جلسه بازیابی کنیم ، می دیدید. علائم انگشت از جایی که مهندسان امتناع کردند! ما هنوز این محصول را دوست داریم ، اگرچه توسط Acme Packet و متعاقباً Oracle خریداری شده و نام آن از Palladion به مانیتور عملیات ارتباطات اوراکل تغییر یافته است ، اما بسیار فراتر از انتظارات اصلی ما رشد کرده و گسترش یافته است.

نوآوری همیشه یک عنصر خطر را شامل می شود. و البته برخی از متقاضیان اولیه ما این کار را نکردند – برخی تلاش کردند با وجود داشتن فناوری عالی مانند Novitell که یک راه حل همگرایی اولیه و ابتکاری برای موبایل ثابت داشت ، بتوانند جایگاه تجاری پیدا کنند. دیگران در یک بازار کاملاً رقابتی تلاش کردند ، اما در تمام طول سفر ، ما سریع برای مشتریان خود نگه داشتیم ، با ارائه مشاوره صادقانه و نظرات آزاد و کمک به آنها برای حرکت در آبهای آشفته.

وقتی تجارت در سال 2009 شروع شد ، ما بلافاصله دیدیم که نیاز به تمرکز تلاشهای ما روی تجربه ای بود که کاربران دریافت می کردند. در نتیجه ، تمام خدمات ما و محصولاتی که انتخاب کردیم ، تمرکز شدیدی بر تجربه کاربر آن سرویس یا محصول داشتند. این تمرکز بی امان روی کیفیت و تجربه بهتر رانندگی همان چیزی است که بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. بسته های خدمات اصلی ما – به خصوص خدمات پشتیبانی و پشتیبانی گسترده ما – هنوز مورد توجه زیادی قرار گرفته اند و یک مؤلفه اصلی ارائه خدمات اصلی ما هستند.

این ترکیب منحصر به فرد از مهارت ها و تمرکز همراه با ارتباط نزدیک با ما بود. مشتریانی که باعث شده ما در سال 2012 VCOMM را بدست آوریم و به توزیع بپردازیم که در آن بتوانیم مهارت و سبد خدمات گسترده خود را در بازار توزیع تحمل کنیم. رویکرد کسب و کار ما واقعاً ابتکاری بود و به ایجاد اختلال در بازار توزیع و ایجاد نسل جدید توزیع کنندگان UC با تمرکز چشمگیر بر درک فن آوری و تجربه کاربر کمک می کرد. این تمرکز به همراه توانایی ما در اجرای ، همان چیزی است که ما را از بقیه بازار جدا می کند.

در طول یک دهه گذشته ، ما اطمینان حاصل کردیم که دانش و مهارت های ما به ما توانایی می دهد ، همراه با یک رابطه نزدیک با فروشندگان ، برای ارائه خدمات و محصولات به مشتریان خود که دیگران نمی توانند. کنفرانس ها و سمینارهای فنی و تجاری ما به مشتریان کمک می کند تا نوآوری های خود را در بهبود تجربه کاربری ارائه دهند و مکالمات منظم ما با فروشندگان ، مشتریان و شرکای اصلی صنعت به ما کمک می کنند تا به پیروزی خود بپردازیم – اطمینان حاصل کنیم که توصیه هایی که می کنیم و نظرات خود را ادامه می دهیم. نوآوری در بخش ما با استفاده از رویکرد نوآورانه ، ما برای مشتریان و فروشندگان به طور یکسان به شرکای قابل اعتماد تبدیل شده ایم و به هر طرف کمک می کنیم تا طرف مقابل را درک کند و تخصص خود را در زمینه توسعه فناوری جدید ارائه دهد.

این رویکرد باعث شده تا Nuvias UC از جهات مختلف – به عنوان شریک اول BroadSoft درگیر با ارائه خدمات حرفه ای در EMEA؛ به عنوان اولین و توانمندترین شریک زندگی در زمینه ارائه خدمات مشاوره و تحویل در هنگام دستیابی اوراکل Acme Packet. ما هم به عنوان سیفون و هم به عنوان Nuvias جوایزی هم از فروشندگان و هم از صنعت داریم. سیفون به مدت 3 سال در لیست Deloitte UK Technology Fast 50 قرار گرفت و نشان داد که چگونه فرمول برنده نوآوری و تحویل به رشد ما کمک کرد. ما طی دهه گذشته طیف وسیعی از فروشندگان و خدمات جدید را آورده ایم ، توانایی های خود را ارتقا داده و روش های جدیدی را برای بهبود تجربه کاربر پیدا می کنیم. با فروشندگانی مانند AudioCodes ، Jabra ، Sennheiser و Panasonic که یک محصول مستقیم در بهبود تجربه کاربر نهایی را ارائه می دهند ، متوجه شدیم که یکی از نیازهای اصلی مشتریان مقیاس است و بنابراین در سال 2013 ما API سفارشات با حجم بالا را راه اندازی کردیم که همراه با ادامه سرمایه گذاری در اتوماسیون و فن آوری ادغام این امکان را به ما داده است که شرکت را به سرعت و کارآمد ارزیابی کنیم. ما همچنین سیستم ارائه دستگاههای خودمان را در سال 2013 توسعه دادیم تا بتوانیم تجربه ای بدون لمس را از خارج از جعبه برای سرویس دهی ارائه دهیم ، با تمرکز بر ارائه خدمات پیشاب ارائه شده به مشتریان UC برای ادغام با سیستم عاملهای خاص خود. امروزه ، تقریباً 70٪ از سفارشات ما مستقیماً از طریق API دریافت می شود و سالانه حجم قابل توجهی از دستگاه ها را در چندین مکان انبار ارائه می دهیم

بعداً ، متوجه شدیم که رشد خدمات مبتنی بر ابر مانند Dubber ، BroadSoft BroadCloud ، Lifesize و BlueJeans طیف وسیعی از خدمات مکمل را به سرویس دهندگان میزبان یا سرویس ابری ارائه می داد که قبلاً توسط ارائه دهندگان خدمات که اکنون در تلاش بودند تا ضمن تغییر سرویس های خود ، سرعت تغییر را حفظ کنند ، ارائه شده اند. مهارت ها و دانش ما به ما کمک کرده است که یک بار دیگر در اینجا به ما کمک کند تا بتوانیم به عنوان عامل اصلی این خدمات تبدیل شویم و به مشتریان خود کمک کنیم تا تجربه ای بهتر در ارائه خدمات خود داشته باشند.

در سال 2015 تصمیم گرفتیم که قابلیت های خود را دوباره تقویت کنیم. . با فهمیدن اینکه ما و مشتریان خود از تجربه سوار دستگاه ها با خدمات آنها ناراضی هستیم ، یک تیم توسعه نرم افزار را در سیفون ایجاد کردیم. این تیم با اتخاذ یک توانایی پیشرو در صنعت برای اتوماسیون و ارائه خدمات ، طیف عظیمی از سیستمهای موجود را ارزیابی کرده و با تشخیص اینکه هیچکدام عملکرد و پیشرفت فنی مورد نیاز ما را ارائه نمی دهند ، تصمیم گرفتیم خودمان را بسازیم. در سال 2016 ما خدمات داوطلبانه برنده جایزه خود را راه اندازی کردیم و یک بستر تهیه کامل برای همه مشتریان و هاب ، پورتال چند لایه و کانال محور خودمان را برای ارائه تسهیلات تجارت الکترونیکی و سایر ادغام ها فراهم کردیم. این سیستم عامل ها با تأثیر درک عمیق مشتریان خود ، نه تنها خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند بلکه به مشتریان ما نیز اجازه می دهند تا از این خدمات برای دستیابی به مشتریان خود استفاده کنند. این نوآوری به موفقیت ما از طریق موفقیت مشتریان کمک می کند.

در سال 2016 ، این شرکت توسط Nuvias به دلیل دقیقی که ما بسیار موفق بودیم به دست آورد – نوآوری ما ، تمرکز ما روی تجربه و توانایی ما در اجرای ما کاملاً مطابق با اخلاق گروه Nuvias. با اکتساب این امکان فراهم شد که خدمات خود را در سراسر EMEA و همچنین امکان ارائه خدمات جدیدی از جمله Nuvias Device-as-a-Service ارائه دهیم و به مشتریان این امکان را می دهیم سخت افزار و خدمات را به صورت مشترک در اختیار بگیرند. ما همچنان به دنبال بازار هستیم و راه اندازی یک مرکز خدمات مشتری متمرکز بر کاربر نهایی و توسعه خودکار و خدمات خود را با API ها و قابلیت های جدید ادامه داده ایم. در سال 2019 این امر باعث شد تا مشارکت خود را با Dropbox به راه بیندازیم ، و به اولین توزیع کننده مستقل که برای پوشش بازارهای کلیدی اروپای شمالی امضا شده است ، همراه با پشتیبانی پیشرفته در Hub برای ساده سازی فرایند امکان پذیر شدن. این نشانگر تعهد مداوم ما برای کمک به همکاران کانال ما در جریان درآمد جدید و تقویت روابط موجود با مشتری است.

چشم انداز بازار در دهه گذشته همچنان ادامه داشته است ، و فروشندگان جدید و مشتریان به طور یکسان ظاهر می شوند ، دیگران از بازار خارج می شوند. دیگران برای تشکیل سازمان های جدید ادغام می شوند. با ورود نسل جدیدی از متخصصان به نیروی کار ، انتظارات کاربران به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، خدمات ابری صنعت کل را قادر ساخته است تا از مزایای گزینه های کار برای مردم از راه دور و انعطاف پذیر برای مردم ما استفاده کند. تمرکز مداوم ما روی نوآوری و تلاش برای ارائه تجربه‌ای که بر دیگران پیشی بگیرد و از طریق آنها ، مشتریان آنها ، به ما امکان گسترش و موفقیت را داده است.

ما وقتی یک دهه جدید را وارد می کنیم ، بسیار هیجان زده هستیم. درگیر با چالش های جدید. ما در حال حاضر در حال آماده سازی گزاره های تجاری جدید و فروشندگان جدید در سال 2020 هستیم که با فعال سازی نرم افزار خود ، تمرکز ما بر روی اتوماسیون و تحویل ، و مهارت ها و دانش فنی و تجاری ما همچنان به ایجاد لحن در یک دهه جدید در رانندگی ادامه خواهد داد. برتری در تجربه و نوآوری کاربر.