Filoo جایزه "خانواده برنده 2019"

Filoo جایزه "خانواده برنده 2019"

مسابقه "خانواده برنده می شود" 2019

23 کارفرمای منطقه ولسوالی گوتلهره کانون اهدای جوایز مسابقه "برنده های خانواده" در 21 نوامبر 2019 در Kreeshaus Gütersloh بودند. در مجموع شش شرکت در پنج گروه جایزه گرفتند. این شرکت ها بویژه به ایده ها ، مفاهیم و انگیزه های برجسته برای آشتی کار و زندگی خانوادگی برای کارمندان خود متعهد هستند. این امر آنها را برای سایر شرکت های منطقه گوتلشر مثال زدنی می کند.

برنده مسابقه "Family برنده 2019" و اعضای هیئت داوران (عکس: pro Wirtschaft GT).

با این حال ، چیزی شبیه به رویکرد خانوادگی وجود ندارد. نیازها در شرکت متفاوت است. برای برخی ، کارمندان از یک دفتر والدین و فرزند بهره مند می شوند به گونه ای که در صورت عدم مراقبت ، فرزندان را گاهی می توان به مطب برد. بقیه به جای آن به اجتماعات خانوادگی دعوت می شوند تا شرکای کارکنان و فرزندان خود را به بینش در دنیای شرکت های مربوطه نشان دهند. نکته مهم در نهایت: اقدامات باید متناسب با شرکت باشد.

"مهم نیست که چه تعداد کارمند یک شرکت داشته باشد. آنچه که همه آنها مشترک هستند این است که آنها با موضوع سر و کار دارند. "گفت: مدیر منطقه و Patron Sven-Georg Adenauer ، درباره رقابت های مختلف خوشحال هستند. "با هم باشید و کنجکاوی جوانی خود را در کشف راههای جدید حفظ کنید ،" دکتر Marita Reinkemeier ، مشاور Pro GT ، مدیران حاضر و کارمندان شرکتهای منطقه Gütersloh. "اطمینان حاصل کنید که کانال های ارتباطی خوبی دارید ، تا همه بتوانند در کنار هم قرار گیرند ، تا ایده های جدید در آنها جریان یابد و همکاری با خانواده ، کار و مراقبت بتواند موفق شود."

شش شرکت زیر جوایز دریافت کردند:

  • filoo GmbH ، Gütersloh (دسته تا 50 کارمند )
  • SYNAXON AG، Schloß Holte-Stukenbrock (دسته 51 تا 250 کارمند)
  • Hagedorn Group، Gütersloh (طبقه بندی بیش از 250 کارمند)
  • Foss & Haas GmbH، Reda-Wiedenbrück (جایزه ویژه "راه های جدید ، نوآورانه Solutions ")
  • uNaice GmbH، Werther (جایزه ویژه" راه های جدید ، راه حل های نوآورانه ")
  • TEKAWE GmbH ، Schloß Holte-Stukenbrock (جایزه مخاطبان)

Filoo با فرهنگ شرکت های خانوادگی دوستانه به مقام اول رسید

Filoo در کنار مشاغل هیجان انگیز فناوری اطلاعات و کار در سطح چشم به خصوص کار خانواده محور: با ساعات کار اصلی از ساعت 9 تا 17 ، ساعات کاری و برنامه های فراخوانی برای Ab پایان ساعت ها و آخر هفته ها پیش بینی خانواده دوستانه را در صنعت پر سرعت 24-7 فراهم می کند.

همه ایستگاه های کاری مجهز به لپ تاپ هستند. انعطاف پذیری کوتاه مدت و کار مستقل از مکان – همه اینها ممکن است. برای کار از راه دور یا کار در خانه ، به کارکنان تجهیزات کار ارگونومیک ارائه می شود. از اوایل سال 2018 ، این شرکت دفتر والدین و کودک را راه اندازی کرده است. این می تواند برای انعطاف پذیری برای مراقبت های لازم در اوقات غیر اوج استفاده شود. پیشنهاد یارانه عاری از مالیات با هزینه های مراقبت از کودک ، پیشنهاد خانواده های دارای فرزندان را دور می زند.

تعهدی که [

پرداخت می کند] کار و پشتیبانی دوستانه خانواده در آشتی خانواده و کار – که این یک تعهد واقعی است و زندگی خانوادگی داشته است. فرهنگ سازمانی. پاداش دادن به خاطر تلاشهای ما و دانستن اینکه با پیشنهادات خانوادگی خود در مسیر صحیح قرار داریم ، باعث افتخار ما می شود. بنابراین ، ما از جایزه "Familie wins 2019" توسط طرفدار Wirtschaft GT
بسیار خوشحال شدیم که کارمندان با ما احساس راحتی می کنند و از کار برای Filoo خوشحال می شوند.

اطلاعات پیش زمینه در مورد مسابقه "برنده خانواده"
"برنده خانواده" شعار این مسابقه است که در سال 2019 برای ششمین بار برگزار شد. این مسابقه برای کلیه کارفرمایان ولسوالی گورثلو برگزار شد که از کارمندان خود در سازگاری با شرایط حرفه ای و خانوادگی و زندگی دوستانه در خانواده پشتیبانی می کنند. شرکت هایی از ولسوالی گوترلوه می توانند از قبل برای مشارکت در قالب درخواست یا توسط کارمندان خود پیشنهاد دهند. همه شرکت های شرکت کننده در یک مصاحبه شخصی مورد بازدید قرار گرفتند و طبق معیارهای منتخب مصاحبه شدند. هیئت داوران پنج نفره جایزه نهایی را به پنج مورد از مفاهیم ارسالی اعطا کردند و سه شرکت را برای رای دادن به جایزه مخاطبان معرفی کردند.