VPN مناسب برای تایلند!

thailand_zensur

 Thailand_censur "width =" 300 "height =" 200 "srcset =" https://pandoracharmssaleclearance.com/wp-content/uploads/2019/12/vpn-مناسب-برای-تایلند.jpg 300w ، https://vpnanonymsurfen.de /wp-content/uploads/2016/02/thailand_zensur.jpg 763w "size =" (حداکثر عرض: 300px) 100vw ، 300px "/> اخیراً مشکلی با Facebook پیدا کردید؟ اتصال اینترنت به نوعی کندتر است؟ از هر وب سایتی بازدید کنید؟ </em> اگر در تایلند هستید و از VPN استفاده نمی کنید ، بعید به نظر می رسد که شما را تماشا کنید ، نه ، مشکلات به خودی خود وارد نمی شوند ، فقط این است که تمام فعالیت های آنلاین در تایلند ردیابی و ثبت می شوند </p>
<p> بنابراین ، مراجعه به وب سایت اشتباه و یا جستجوی پرس و جو ، بارگیری پرونده ها یا اسناد به سرعت می تواند منجر به بروز مشکلات واقعی شود و مسئولان همیشه در معرض دید منتقدین دولت ، اسپم ها و البته همه کسانی هستند که حق چاپ را گمراه می کنند. </p>
<p> من می دانم که در ابتدا انتظار ندارید نقض حق چاپ در تایلند جدی گرفته شود. از نظر تاریخی ، تایلند بیشتر کشوری است که برای تهیه کالاهای مختلف تقلبی (کیف دستی ، پیراهن ، دی وی دی) مورد استفاده قرار می گیرد. </p>
<p> تاکنون ، به نظر می رسید یک پناهگاه امن برای کلاهبرداران سایبر ، اسپم ها ، هکرها و فروشندگان داروهای غیرقانونی و بارگیری های غیرقانونی. در واقع تمام فعالیت های آنلاین که در غرب غیرقانونی هستند. [194559002] <strong> <span style= BUT : Times تغییر کرده است.

تایلند می خواهد شهرت خود را جبران کند و تلاش کند مورد توجه جدی جامعه جهانی قرار گیرد. مان می خواهد توافقنامه های تجاری دیگری را منعقد کند و طرفداری اتحادیه اروپا و مهمتر از همه ایالات متحده را بدست آورد. اما شرط اصلی این امر اینست که تایلند شروع به تنظیم مناسب اینترنت می کند و به NSA کمک می کند تا داده ها را جمع آوری کند – این کار با نظارت بر رفتار گشت و گذار شهروندان و گردشگران خاص خود و انتقال این داده ها به "برادر بزرگ" خود انجام می شود. [19659007] در عمل به چه معناست؟ همانطور که ممکن است بدانید ، تایلند در هنگام اجرای قانون ، نمادهای طولانی نمکی نمی کند ، به خصوص در مورد افراد خارجی که مجازات پیگرد قانونی دارند. شما هیچ وقت به زندان تایلند نمی رسید.

دزد؟ در واقع ، به این دلیل که تایلند به طور فزاینده در تلاش است تا با سیاست های غربی تطبیق کند و آنچه که دیروز بارگیری نشده بود می تواند به سرعت منجر به ماندن طولانی مدت در خانه میمون بدنام " خانه میمون " (= زندان) شود.

به HideMyAss

با مشاهده آنچه می گویید!

اپراتور سایت های غیرقانونی و هکرها معمولاً بی ادعا هستند. خطر واقعی از طرف دیگر برای کاربر عادی ، که فقط چند فایل را بارگیری می کند یا از صفحات "نامناسب" بازدید می کند ، کم می کند. با این وجود بدحجابهایی متشکرم که در یک رسانه آزمایشی نمایش داده شده است. .jpg 800w ، https://vpnanonymsurfen.de/wp-content/uploads/2016/02/thailand_polizei-300×169.jpg 300w ، https://vpnanonymsurfen.de/wp-content/uploads/2016/02/thailand_polize-768×432 .jpg 768w "size =" (حداکثر عرض: 800px) 100vw ، 800px "/>

محتوای غیرقانونی تنها خطر نیست ، همچنین در مورد خنثی کردن مطالب و نظرات دوستانه دولت در جوانه ، و نه حداقل این بدان معناست که شبکه های اجتماعی و هرگونه مبادله ای که برای تبادل نظر صورت بگیرد قابل کنترل است و یک صدای جیر جیر کاذب یا ارسال انتقادی در فیس بوک می تواند به سرعت سرنوشت ساز باشد.

ممکن است این یک شیوه ترسناک به نظر برسد اما در حقیقت یک واقعیت تلخ است و نه این فقط در تایلند ، اما اکنون تقریباً در سرتاسر جهان.

مطمئناً راهی وجود دارد …

حتی اگر موسیقی یا فیلم را به طور غیرقانونی بارگیری نکنید ، از حفاظت از حریم شخصی خود بهره مند خواهید شد. این امر به شما امکان می دهد هنگام بازدید از وب سایت ها یا بارگیری ها ، بدون نگرانی گشت و گذار کنید و از خطرات آن جلوگیری کنید. VPN (شبکه خصوصی مجازی) تضمین می کند که اتصال به اینترنت شما رمزگذاری شده و محل واقعی (آدرس IP) شما خراب شود.

بدون VPN ، داده های شما ممکن است تحت نظارت ، ضبط و تجزیه و تحلیل قرار گیرند – یا توسط مقامات یا

جدا از آن ، خطر قربانی شدن هکر نیز ناچیز نیست ، به ویژه اگر شما اغلب در نقاط کافی WLAN در کافه ها ، فرودگاه ها یا سایر مکان های عمومی متصل هستید.

کدام VPN برای تایلند؟

در تعداد سرورهای موجود ، سرعت و البته قیمت تفاوت های زیادی وجود دارد. برای یک افراد ساده لوح ، انتخاب به سرعت می تواند بسیار زیاد باشد. توصیه من برای HideMyAss است.

شبکه HideMyAss در حال رشد و گسترش است. این سرویس در حال حاضر دارای 865 سرور در 193 کشور جهان است ، و اخیراً تعدادی از سرورهای جدید در ایالات متحده ، فرانسه و استرالیا اضافه شده اند – اکنون بیش از 116،000 آدرس IP محاسبه شده است.

با HideMyAss امن در [گشتوگذاردرتایلند!

HideMyAss از هر VPN دیگری که تاکنون استفاده کرده ام سریعتر است و علاوه بر لپ تاپ / رایانه قابل نصب بر روی تلفن و تبلت من است. نصب در چند مرحله انجام می شود و رابط کاربری بصری نحوه تحریک لایه های رایانه را می داند. آخرین و مهمترین نکته آنکه ، سرویس دهی به مشتری بصورت شبانه روزی امکان پذیر است.